Dorośli

SZKOLENIE INDYWIDUALNE.

Lekcje indywidualne to najaktywniejsza forma szkolenia gdzie instruktor jest non stop do dyspozycji kursanta, lekcja jest dostosowana do jego potrzeb, umiejętności oraz czasu (to Ty ustalasz dzień i godzina szkolenia).

Szkolimy za równo od podstawa jak i osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności.

Szkolenie indywidualne to najefektywniejsza i najszybsza forma szkolenia.

W trakcie szkolenia wykorzystujemy trenażer, który służy do pokazania i omówienia wszystkich manewrów na „sucho” zanim wejdziemy na wodę. Podczas pierwszego spotkania takie szkolenie na „sucho” trwa ok 15-20 min.

Zaletą szkoleń w naszej szkółce jest to, że w razie bezwietrznych warunków (od 3 lekcji) zajęcie mogą być przez nas odwołane i przełożone na inny dogodny dla Was termin tak, żeby efektywność zajęć była jak najwyższa. Każda godzina pływania jest wykorzystana. Kursant może odwołać lekcję na 24h przed w przeciwnym wypadku ponosi pełny koszt szkolenia.

W WINNER masz  do wyboru 2 rodzaje kursów indywidualnych:

 • kurs 5h szkolenia + 2 h wypożyczenia sprzętu
 • kurs 10h szkolenia + 5 h wypożyczenia sprzętu

Kursy przeznaczony jest dla tych już zdecydowanych, którzy chcą poznać tajniki windsurfingu.

Kurs 5+2 to szkolenie na którym opanujesz podstawowe manewry na desce i zasmakujesz przygody z windsurfingiem. Lekcje ustalane są indywidualnie, to duża zaletą ponieważ w razie bezwietrznych warunków lekcję przekładamy na inny termin. 2h wypożyczenia sprzętu pozwoli Wam na samodzielne doskonalenia umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

.Kurs 10+5 to szkolenie podczas którego masz szansę wejść na wyższy poziomo. Opracowaliśmy program szkoleniowy, którego celem jest dojście do opanowania umiejętności pływania w trapezie, złapanie pierwszych ślizgów i przejście z deski szkoleniowej na ślizgową. Wszystko to jest oczywiście uwarunkowane Waszymi umiejętnościami i warunkami atmosferycznymi. Podczas 5h wypożyczenia sprzętu masz szansę „szlifowania” umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

AKTUALNE CENY W ZAKŁADCE CENNIK

SZKOLENIE GRUPOWE

Szkolenie grupowe to najtańsza opcja w naszej ofercie. Podczas szkolenia grupowego instruktor ma pod sobą grupę kursantów, która pod jego okiem ma wystarczająco dużo czasu aby przyswoić sobie tajniki windsurfingu. Podczas szkolenia instruktor asekuruje i szkoli grupę z pontonu, dzięki czemu w szybkim czasie jest w stanie podpłynąć do każdego z kursantów i udzielić mu wskazówek. Szkolenie przez to jest efektywne i bezpieczne bo w razie silniejszego wiatru przyholujemy każdego do brzegu.

Lekcje grupowe dla 2 osób 

Szkolenie przeznaczone jest dla 2 osób ilość i czas szkolenia ustalany jest indywidualnie.

Na kurs ten możesz wybrać się razem ze swoim partnerem, znajomym czy dzieckiem 15 +. Jest to propozycja dla osób niezdecydowanych, którzy chcieliby spróbować czy windsurfing to sport dla nich, bądź potrzebują 1-2 h lekcji żeby podciągnąć swoje umiejętności.

 W WINNER masz do wyboru 2 rodzaje kursów dla 2 osób:

 • kurs 5h szkolenia + 2 h wypożyczenia sprzętu
 • kurs 10h szkolenia + 5 h wypożyczenia sprzętu

Kursy przeznaczony jest dla tych już zdecydowanych, którzy chcąc poznać tajniki windsurfingu.

Kurs 5+2 to szkolenie na którym opanujesz podstawowe manewry na desce i zasmakujesz przygody z windsurfingiem. Lekcje ustalane są indywidualnie, to duża zaletą ponieważ w razie bezwietrznych warunków lekcję przekładamy na inny termin.

.Kurs 10+5 to szkolenie podczas którego macie szansę wejść na wyższy poziomo. Opracowaliśmy program szkoleniowy, którego celem jest dojście do opanowania umiejętności pływania w trapezie, złapanie pierwszych ślizgów i przejście z deski szkoleniowej na ślizgową. Wszystko to jest oczywiście uwarunkowane Waszymi umiejętnościami i warunkami atmosferycznymi. Podczas 5h wypożyczenia sprzętu macie szansę „szlifowania” umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

 

AKTUALNE CENY W ZAKŁADCE CENNIK

warunki rezerwacji:

 • zgłoszenie przyjmujemy mailowo kontakt@winner.poznan.pl, tel 606240204
 • po ustaleniu terminu należy dokonać wpłaty przy kursie (100 zł) na kont nr 96 1090 1362 0000 0001 2960 5295 w tytule podając imię i nazwisko i rodzaj kursu
 • WINNER może odwołać lekcje danego dnia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, wówczas ustalamy inny dogodny termin (żadna lekcja Wam nie przepadnie)
 • Kursant może odwołać lekcję na 24h w przeciwnym wypadku lekcja przepada, a opłatę należy uregulować,

cena zawiera:

 • odpowiednio dostosowany sprzęt windsurfingowy,
 • piankę,
 • kamizelkę asekuracyjną,
 • zajęcia z doświadczonym i certyfikowanym instruktorem,
 • asekurację z pontonu,
 • korzystanie z szatni, przebieralni, WC