O nas

WINNER – ponad 20 lat z Wami

Winner Szkoła Windsurfingu i Tenisa działa od 2002 roku. Założycielem i sprawcą wszystkiego jest Krzysztof Dobkowicz absolwent AWF Poznań trener tenisa ziemnego, instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego, a do tego pasjonat golfa i skitour.

Od 2023 działamy jako Stowarzyszenie Klub Sportowy WINNER.

W pierwszych latach naszej działalności prowadziliśmy szkołę tenisa na terenie Poznania, dzisiaj szkolimy na kortach FART przy lasku marcelińskim oraz na otwartych kortach w Szreniawie (kwiecień-wrzesień)

Windsurfingiem zajmujemy się od 2010 roku.  Nasza baza windsurfingowa mieści się nad jeziorem Kierskim w Poznaniu na terenie ŻLKS. Początki były dość skromne zaczynaliśmy od namiotu, który służył nam za biuro i przebieralnie, kilku desek, pędników i pianek. Do asekuracji mieliśmy jeden mały ponton. Dzisiaj do Twojej dyspozycji oddajemy kilkadziesiąt wysokiej jakości zestawów renomowanych firm do windsurfingu, wingfoila, windfoila oraz deski SUP i kajaki. Nasza baza to obiekt, gdzie możesz korzystać z szatni, zamykanych szafek, toalet, prysznica oraz strefy chillout.  Na Twój sukces pracuje grono naszych najlepszych instruktorów i trenerów, którzy dbają o każdy element twojego rozwoju. Obecnie na wyposażeniu mamy 3 pontony, które służą do asekuracji podczas zajęć, jak również osób, które wypożyczają sprzęt.

W ramach szkoły prowadzimy: szkolenia, kursy, obozy i półkolonie (lato/zima) dla dzieci, wypożyczalnie i przechowalnie sprzętu windsurfingowego, serwis tenisowy oraz organizujemy cykliczne turnieje tenisa.

W Szkole Winner stawiamy na wysoką jakość usług i profesjonalizm. Każdy klient może liczyć na wyjątkową, przyjacielską atmosferę oraz komfortowe zaplecze. Dowodem na to jest fakt, że klienci, którzy do nas trafiają, wracają w kolejnych sezonach.

Tenis i windsurfing to nasza pasja.

Zapraszamy!

WINNER TEAM