Dla dorosłych

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

Lekcje indywidualne to najaktywniejsza forma szkolenia, gdzie instruktor jest non stop do dyspozycji kursanta. Lekcja jest dostosowana do jego potrzeb, umiejętności oraz czasu (to Ty ustalasz dzień i godzinę szkolenia).

Szkolimy zarówno od podstaw, jak i osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności.

Szkolenie indywidualne to najefektywniejsza i najszybsza forma szkolenia.

W trakcie szkolenia wykorzystujemy trenażer, który służy do pokazania i omówienia wszystkich manewrów na „sucho”, zanim wejdziemy na wodę. Podczas pierwszego spotkania takie szkolenie na „sucho” trwa ok 15-20 min.

Zaletą szkoleń w naszej szkole jest to, że w razie bezwietrznych warunków (od 3 lekcji) zajęcie mogą być przez nas odwołane i przełożone na inny dogodny dla Was termin tak, żeby efektywność zajęć była jak najwyższa. Każda godzina pływania jest wykorzystana. Kursant może odwołać lekcję na 24h przed, w przeciwnym wypadku ponosi pełny koszt szkolenia.

2 rodzaje kursów indywidualnych:

 • kurs 5h szkolenia + 2h wypożyczenia sprzętu
 • kurs 10h szkolenia + 5h wypożyczenia sprzętu

Kursy przeznaczone są dla osób już zdecydowanych, które chcą poznać tajniki windsurfingu.

Kurs 5+2 to szkolenie, na którym opanujesz podstawowe manewry na desce i zasmakujesz przygody z windsurfingiem. Lekcje ustalane są indywidualnie. To duża zaleta, ponieważ w razie bezwietrznych warunków lekcję przekładamy na inny termin. 2h wypożyczenia sprzętu pozwoli Wam na samodzielne doskonalenia umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

Kurs 10+5 to szkolenie, podczas którego masz szansę wejść na wyższy poziom. Opracowaliśmy program szkoleniowy, którego celem jest dojście do opanowania umiejętności pływania w trapezie, złapanie pierwszych ślizgów i przejście z deski szkoleniowej na ślizgową. Wszystko to jest oczywiście uwarunkowane Waszymi umiejętnościami i warunkami atmosferycznymi. Podczas 5h wypożyczenia sprzętu masz szansę „szlifowania” umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

Aktualne ceny w zakładce Cennik.

SZKOLENIE GRUPOWE

Szkolenie grupowe to najtańsza opcja w naszej ofercie, która umożliwia przyswojenie tajników windsurfingu. Podczas szkolenia grupowego instruktor ma pod opieką grupę kursantów, którą asekuruje i szkoli z pontonu. Dzięki temu w szybkim czasie jest w stanie podpłynąć do każdego z kursantów i udzielić mu wskazówek. Szkolenie jest przez to efektywne i bezpieczne, bo w razie silniejszego wiatru przyholujemy każdego do brzegu.

Szkolenie przeznaczone jest dla 2 osób. Długość i czas szkolenia ustalamy indywidualnie.

Na ten kurs możesz wybrać się razem ze swoim partnerem, znajomym czy dzieckiem 15+. Jest to propozycja dla osób niezdecydowanych, którzy chcieliby spróbować czy windsurfing to sport dla nich, bądź potrzebują 1-2 h lekcji, żeby podciągnąć swoje umiejętności.

2 rodzaje kursów dla 2 osób:

 • kurs 5h szkolenia + 2 h wypożyczenia sprzętu
 • kurs 10h szkolenia + 5 h wypożyczenia sprzętu

Kursy przeznaczone są dla osób już zdecydowanych, które chcą poznać tajniki windsurfingu.

Kurs 5+2 to szkolenie, na którym opanujesz podstawowe manewry na desce i zasmakujesz przygody z windsurfingiem. Lekcje ustalane są indywidualnie, to duża zaletą, ponieważ w razie bezwietrznych warunków lekcję przekładamy na inny termin.

Kurs 10+5 to szkolenie, podczas którego macie szansę wejść na wyższy poziomo. Opracowaliśmy program szkoleniowy, którego celem jest dojście do opanowania umiejętności pływania w trapezie, złapanie pierwszych ślizgów i przejście z deski szkoleniowej na ślizgową. Wszystko to jest uwarunkowane Waszymi umiejętnościami i warunkami atmosferycznymi. Podczas 5h wypożyczenia sprzętu macie szansę „szlifowania” umiejętności zdobytych podczas szkolenia.

Aktualne ceny w zakładce Cennik.

Warunki rezerwacji

 • przesłanie zgłoszenia
 • po ustaleniu terminu należy dokonać wpłaty przy kursie (100 zł) na konto nr 96 1090 1362 0000 0001 2960 5295, w tytule podając imię, nazwisko i rodzaj kursu
 • WINNER może odwołać lekcje danego dnia w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, wówczas ustalamy inny dogodny termin (żadna lekcja Wam nie przepadnie)
 • Kursant może odwołać lekcję na 24h w przeciwnym wypadku lekcja przepada, a opłatę należy uregulować

Cena zawiera:

 • odpowiednio dostosowany sprzęt windsurfingowy,
 • piankę,
 • kamizelkę asekuracyjną,
 • zajęcia z doświadczonym i certyfikowanym instruktorem,
 • asekurację z pontonu,
 • korzystanie z szatni, przebieralni, WC

Zapisz się na kurs