Turniej tenisa

TURNIEJ GRAND PRIX WINNER

Sezon 2019/20

W sezonie 2019/20 planujemy przeprowadzenie 4 edycji turniejów i rozgrywek tenisowych w systemie pucharowym.

Rozgrywki tenisowe przeznaczone są dla dzieci trenujące pierwszy sezon. Dzieci biorą udział w punktowanych grach i zabawach tenisowych (piekło/niebo, tor przeszkód, gry zręcznościowe).

Turniej skierowany jest do wszystkich dzieci grających min 2 sezon w naszej szkole.

Dzieci rywalizują z podziałem na grupy wiekowe oraz poziom zaawansowania.

Terminy turniejów tenisa:

08.12.2019 singiel

22 i 23.02.2020 debel

24.05.2020 PODSUMOWANIE jak co roku odbywa się na Rodzinnym Pikniku Tenisowo-Windsurfingowym w naszej bazie windsurfingowej w Kiekrzu, na którym rozdamy nagrody zawodnikom którzy brali udział w całorocznym cyklu  GRAND PRIX. Podczas pikniku chętne dziecko będzie mogło wziąć udział w darmowej lekcji windsurfingu, zjeść kiełbaskę z grilla, skosztować pysznych przekąsek przygotowanych przez rodziców (liczymy również w tym roku na Państwa zaangażowanie i wiemy, że się nie zawiedziemy:)
 Cykl GP singiel podzielony jest na kategorie:
– TALENTIADA  skierowane są dla dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z tenisem od tego sezonu; dzieci młodsze biorą udział w punktowanych grach i zabawach tenisowych („piekło/niebo”, tor przeszkód, gry zręcznościowe),
dzieci starsze w formie testów tenisowych, gry na punkty na małych polach w formie „piekło/niebo”
– TURNIEJ kat A  skierowany dla dzieci, które graja już kolejny sezon w naszej szkole, gra każdy z każdym, dzieci grające piłką red i orange,
– TURNIEJ kat B skierowany dla dzieci grające piłką green czyli grupa dzieci starszych
 O przydziale do grupy decyduje trener, w razie wątpliwości prosimy o kontakt.

W każdej edycji dzieci zdobywają punkty, do klasyfikacji generalnej przyjmujemy 3 najlepsze wyniki i na tej podstawie obliczamy końcowy wynik, który będzie ogłoszony i nagrodzony 24.05.2020 podczas PIKNIKU.

Wpisowe za jednorazowy udział w turnieju to koszt 40 zł, a za rozgrywki 25 zł oplata należy dokonać u trenera najpóźniej w dniu turnieju.

Zachęcamy dzieci do wzięcia udziału w turniejach – u nas nie ma przegranych – WINNER in MY Blood!